Web Tasarım

Web Tasarım
WEB TASARIM

Düzen Teknoloji web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2013 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye’de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. Düzen Teknoloji hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Düzen Teknoloji Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, Düzen Teknoloji en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.

Kurumsal ve kişisel web tasarım projeleriniz için bize ulaşabilir ve hızlıca teklif alabilirsiniz.
0212 270 60 04 – 0533 394 02 14 veya [email protected]

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumunuzun internetteki temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu nedenle firmanız için kurumsal web tasarımı yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım, bir işletme ya da kurum ile ilgili hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edileceği sebebiyle tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılmalıdır.

Dijital kimliğiniz ile ilgili yapılabilecek en ufak bir hata, saygınlığınız ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bir firma için Kurumsal Web Site Tasarımı yaptırmak istenildiğinde o kurumun kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal fontu, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımı bu etmenler dikkate alınarak dizayn edilmelidir.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal web tasarımda en büyük etken, sadelik ve işleyiştir. Kurumsal internet sitesi tasarımlarında renk olarak beyaz ve gri alanların etkin kullanımı ve etkileyici olması gibi birçok detayların çok iyi bir biçimde tasarlanarak web tasarımı yapılan firmayı kurumsal ve profesyonel bir şekilde göstermesi sağlanmalıdır.

Bir firmanın ne kadar kurumsal olduğu web sitesinden rahatlıkla görülebilmektedir. Web site dizaynına yeterli derecede özen ve dikkat göstermeyen kurum ya da kuruluşlar, internet sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler tarafından olumsuz bir algıya kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal internet siteleri, şirketlerin internette itibarını belirler. Firmalar ürün ya da hizmetlerini sunmak için profesyonel bir ekibi olan firmalar, internet sitelerini yaptırmalıdırlar. Firmanın kurumsal logosu şirketi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Firmanın sahip olduğu logo, şirketi her zaman en iyi şekilde göstermelidir.

Kurumsal web sitesi anlaşılır ve sade olmalıdır ve ziyaretçiyi yormamalıdır. Giriş sayfanız sitenizin vitrinidir. Firmanızın tanıtımı, duyuruları ya da kampanyaları ana sayfada olmalıdır. Menüler, kullanıcıların isteklerine kolayca bulabilecekleri gibi olmalıdır. İçeriksiz başlıklar yer almamalıdır. Ziyaretçilerinizin iletişim kurabilecekleri iletişim bilgileri ve formu konulmalıdır. Kurumsal web sitesinin kolay kullanılabilir admin paneli olmalıdır. En önemli olan kurumsal web sitenizin optimizasyonu ve reklam planı yapılmalıdır.

Sitenizin sayfaları çok hızlı açılmalıdır. Oluşturulan sayfalar bu bilinçle profesyonelce uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Sayfa içerisindeki resim ve video dosyaları optimize edilmeli ve en uygun formatlar seçilmelidir.

Arama motorlarında web sitesinin içeriğine uygun hedef kitlenin aradığı olası anahtar kelimelerin yer alması sonucunda web sitenin mutlaka üst sıralarda gözükmesi sağlanmalıdır. Bununla ilgili yine konunun uzmanı kişi ya da kişiler tarafından Arama Motor Optimizasyonu SEO uygulanmalıdır, bu çalışma hatasız olmalıdır ve kesinlikle açılmayan sayfalara yapılan linklemelerden uzak durulmalıdır(kırık link). İnternet sitesindeki sayfaların, resimlerin, videoların, ekli dosyaların ve formların sorunsuz çalışması sağlanmalı ve bunların hepsinin kontrolleri mutlaka yapılmalıdır.

Kurumsal internet sitesi her şeyden önce siteyi ziyaret eden kullanıcıların beğenisini kazanmalıdır. Sitenizin ziyaretçileri, firmanız ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşmalıdır. Kurumsal web sitesi örnekleri incelendiğinde hepsinde benzer sayfa başlıkları gözükmektedir. Mesela şirketiniz hakkında bilgilerin yer aldığı benzersiz bir ‘hakkımızda’ sayfası olmalıdır. Sayfanıza gelenler, web sitenizden sizin ne olduğunuzu ve hangi sektörde çalıştığınızı öğrenmelidirler. Kurumsal web sitesi teması firmanızın logosuna uygun sade ve kullanılabilirliği olan bir dizayna sahip olmalıdır.

Bu sebeple milyonlarca insanın interneti yaygın ve etkin bir şekilde kullandığı günümüzde, diğer tanıtım alanlarına oranla kurumsal web sitesi daha çok özen ve özveri ile yapılmalı ve profesyonel bir firma tarafından oluşturulmalıdır.

Kişisel Site Tasarımı
Kişisel Site Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde, kendinize ait geçmişinizdeki deneyimlerinizi, ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi ve genel olarak fikirlerinizi aktararak kendinizi tanıtabildiğiniz web site yapısıdır.

Kişisel Web Sitesi Ne İşe Yarar?

Kişisel kimliğinizi dijital alanda doğru bir şekilde yansıtmanın en iyi yoludur.
Kazandığınız ödül ve başarıları web sitenizde göstererek kendinize referans oluşturacak bir içerik örgüsü oluşturabilirsiniz.
Yaptığınız çalışmaları sergileyerek kişisel markanızı oluşturabilirsiniz.
İlgi alanlarınızı paylaşarak bu alanlardan kendinize kariyer fırsatı oluşturabilirsiniz.
Sahip olduğunuz sosyal medya platformlarını paylaşarak bu alanlardaki etkileşimi arttırabilirsiniz.
Kişisel yazılarınızı paylaşarak sizinle aynı alana ilgi duyan kişilerin etkileşimini kazanabilirsiniz.

Kişisel Web Site Tasarımlarınız için bize ulaşabilir ve hızlıca teklif alabilirsiniz.

Mikro Site Tasarımı

Mikro Site, çok daha kısıtlı bir amaç için açılmış genellikle firmaların tek bir ürün veya hizmetini duyurmak için oluşturdukları birkaç sayfadan oluşan web sitelerdir. Marka veya ürünün kendi başına öne çıkarılması için kullanılan Mikro Siteler oldukça etkili ve daha kolay bir şekilde kitle oluşturmaya elverişli web sitelerdir.

Mikro Site Yapımı

Mikro siteler her işletmenin veya kişinin kendi ihtiyacına göre pekala farklılık gösterebilir. Çoğunlukla bir mikro web sitesi oluşturulurken başlıca bir alan adı tercih edilir. Örneğin bir yazılım şirketisiniz ve çok kısa süre içerisinde yeni bir programı piyasaya süreceksiniz. Bu yazılımı kendi ajans siteniz üzerinden sunmak yerine o yazılım için kendi adında veya yaratıcı bir kampanya adıyla öne çıkartabileceğiniz bir mikro web sitesi oluşturabilirsiniz.

Mikro sitelere ihtiyaç duyulmasının en büyük nedeni kullanıcıya doğrudan tam olarak istediğini sunabilmektir. Kullanıcı, sizin web sitenize geldiğinde birçok pencereyle uğraşmak zorunda kalacak ve aradığı şeye ulaşmak için birçok sayfa arasında dolaşması gerekecek. Oysa sadece bu ürün veya hizmet için hazırlanan web sitesinde potansiyel müşteri ihtiyaç duyduğu konu hakkında bilgi alacak ve çok kısa süre içerisinde tatmin edici bilgilerle belki de potansiyel müşteriniz olmaktan çıkıp gerçek birer müşteriye dönüşecektir.

Mikro sitelerinin amacı, küçük bir konu veya kampanyayı öne çıkartmak olduğu için web sitesi tamamen bu kurgu üzerine yazılan içeriklerle doldurulabilir. Böylece web sitesine gelen ziyaretçiye istediğiniz kadar detaylı bilgiyi aktarma şansına sahip olabileceğiniz gibi ikna edici senaryolarla da müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Mikro Site Örnekleri

Farkında olmasanız dahi internette sıklıkla mikro siteleri ziyaret ediyorsunuz. Yine de dilerseniz birkaç maddeyle mikro sitelere örnekler verelim;

Yeni çıkan bir ürün için oluşturulan web siteleri,
Yeni sunulan bir kampanya için oluşturulan web siteleri,
Yardım amacıyla oluşturulan web siteleri,
Çeşitli hizmet yada ürün kolları için oluşturulan web siteleri.

Mikro Sitelere Neden İhtiyaç Duyulur?

İşletmelerin mikro internet sitelerine ihtiyaç duymalarının sebepleri arasında hem bir politika hem de stratejinin olması vardır. Birçok alan için eğitim veren bir kurumun sahibi olduğunuzu düşünün. Ana web siteniz üzerinden oluşturulan içerikleriniz ne kadar yeterli olursa olsun kısıtlı kitledeki kullanıcıları elde etme aşamasında çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınızdır. Oysa örneğin, İngilizce kursu için ekstradan başka bir konseptle oluşturacağınız internet sitesi içerisinde bu konuyla ilgili daha yararlı içerikler oluşturabilir, reklam kampanyaları yapabilir ve hatta SEO çalışmalarında avantajlı hale gelebilirsiniz.

Responsive ( Mobil Site )

Responsive (mobil uyumlu) site, kısaca farklı çözünürlükler için tasarlanan ve kodlanan web sayfalarına denebilir. Farklı araçlar için değil farklı çözünürlükler için sayfa üretmeye Responsive (mobil uyumlu) web site diyoruz.

Gelişen internet dünyası nedeni ile web tasarımı kavramı da değişti. Yenilikleri takip eden dinamik ve uzman web tasarımcılar olarak şu an piyasada kullanılan tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları için sorunsuz çalışan tasarımlar yapıyoruz

Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda; yatay scrollbar’sız ve sorunsuz bir şekilde çalışan aktif tasarımlar yapmaktayız.

Grafik Tasarım

Düzen Teknoloji dinamik grafik tasarım ekibi ile sizlere profesyonel ve kreatif tasarımlar sunar. Tasarım çizginiz ve kurumsallığınız ile fark edilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal Kimlik Tasarımı; şirketlerin logo, kartvizit, antetli kağıt, antetli zarf, kapaklı dosya gibi faaliyetler esnasında ihtiyaç duyulan görsel çalışmaları içeren tasarımlardır. Sizlere kurumsal kimlik tasarımı esnasında görüşlerimizi aktararak renk ve çizgiler hakkında öneride bulunuyoruz ancak önceliğimiz her zaman sizlerin hayalini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmektir.

Kurumsal Kimliğin Faydaları

• Şirketiniz için prestij kaynağıdır.
• Müşterilerine güven verir.
• Reklam çalışmalarında değerlendirilir.
• Özgün çalışmalar ile akılda kalıcılığı sağlar.
• Firmanın işine gösterdiği ciddiyeti yansıtır.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama; ürünlerinizin/hizmetlerinizin internet ortamında çeşitli araçlarla hedefinize uygun olarak tanıtma hizmetimizdir.

Dijitalleşen dünyada kullanıcıların çeşitli cihazlarda çevrimiçi olarak var olmalarının artış göstermesi sebebiyle dijital pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre çok daha avantajlı bir konuma gelmiştir. Ayrıca verim oranı da yapılan dijital pazarlama çalışmalarının yönetilmesinin uzmanlığına göre artış göstermektedir.

Dijital Pazarlama Kanallarımız

Google Ads (Arama Motoru Reklamı)
Arama Ağı
Görüntülü Reklam Ağı (Yeniden Pazarlama, Youtube Reklamları)
Sponsorlu Reklamlar (İnstagram, Facebook,)

Siz de dijital ortamda;

Hizmetinizden/Ürünlerinizden daha fazla kişi haberdar olsun,
Geniş bir kitleye ulaşarak marka bilinirliğiniz artsın,
Potansiyel müşterilerden geri dönüş elde edilsin,
Web site trafiğiniz artsın,
Potansiyel müşteriyi harekete geçirici reklam kampanyası oluşturulsun,
Kitle hedeflemeleri ile bütçenizin daha efektif kullanılmasını istiyorsanız,

Dijital pazarlama hizmetine optimize bir şekilde para ve verim yönetimi olarak bakan Düzen Teknoloji ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Arama motoru optimizasyonu (SEO) genellikle web sitenizin çeşitli bölümlerinde küçük değişiklikler yapmakla ilgilidir. Tek tek bakıldığında bu değişiklikler artımlı iyileştirmeler gibi görünebilir ancak diğer optimizasyonlarla birleştirildiklerinde, sitenizin kullanıcı deneyimi ve organik arama sonuçlarındaki performansı üzerinde dikkate değer bir etkisi olur. Web sayfalarının temel bileşenlerinden oluştuğu için bunların birçoğu hakkında halihazırda bilgi sahibi olmanıza rağmen bunlardan en iyi şekilde yararlanmıyor olabilirsiniz.

Web sitenizi, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde optimize etmeniz gerekir. Bu kullanıcılardan biri, diğer kullanıcıların içeriğinizi keşfetmesine yardımcı olan arama motorudur. Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının içeriğinizi anlamasına ve sunmasına yardımcı olmayla ilgilidir.

Bu yüzden web sitesinde içeriklerin iyileştirilmesi gerekli görülen değişikliklerin uzman tarafından yapılması gibi işlemler gerekmektedir. SEO işini yaparken ‘birinci sayfa, birinci sıra’ gibi sözler vermemekteyiz. Bunun yerine site trafiğinde ve sitedeki genel anahtar kelimelerinde neredeyse %80’nin kademeli olarak ziyaretçi artışı sağlamaktayız. Bununla beraber internet siteniz arama motorlarında en üst sıralara kadar gelmektedir.

Sonuç olarak SEO çalışması, arama motoru botlarının web sitenizi, milyonlarca web site arasında daha kolay tarayarak daha hızlı bir şekilde saptamasını sağlar. Bunun sonucunda ise siz internet ortamında hangi tanımlamaları karşılamak istiyorsanız o doğrultuda SEO çalışması yapılarak organik bir şekilde ilgili tanımlamalara ulaşmak isteyen kullanıcıların size ulaşmasına yardımcı olmuş olur.

Ücretli reklamları görmezden gelen hatrı sayılır internet kullanıcısı için SEO çalışması, firmanızın internet ortamındaki hakimiyetini ve güvenilirliğini artıran bir hizmettir.

Web sitenizin organik aramalarda daha üst sıralarda yer alması için gerekli analiz işlemlerinin yapılması gerekir. Sonrasında ise ihtiyaca uygun SEO çalışması başlatılır.

Düzen Teknoloji olarak SEO tecrübemiz ile size her zaman ideal SEO hizmetini vermek için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Müşterilerimize SEO çalışmasında paket hizmet anlayışı ile değil, ihtiyacına uygun çalışma yapılır ve ücretlendirilir. Bu şekilde efektif bir SEO hizmeti alınmış olunur.

SEO hizmeti ve diğer dijital hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz…

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, kişiler tarafından oluşturulan içeriğin basit-kompleks, anlık ve karşılıklı olarak paylaşılmasını ve ulaşılmasını sağlayan yeni bir dijital medya biçimidir.

Sosyal medya, birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta, kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte görüşlerini yine bu sosyal ağ ile yansıtabilmektedir. Günümüz insanlarının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır.

Sosyal medya danışmanlığını maddelerde anlatarak bir sosyal medya uzmanının ne yaptığından ve sosyal medya danışmanlık ücretlerinin metriklerinden bahsettiğimiz faydalı blog yazımızı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca firmanız odağında, sosyal medyada neden ve ne şekilde yer almanız gerektiği konusunda yazdığımız bir diğer faydalı blog yazımız için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin sektörünüze ve marka vizyonunuza uygun sosyal medya yönetim hizmetimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Sosyal medya platformlarında güçlü bir duruş sağlayabilmek için siz de Düzen Teknoloji Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti alın!

Düzen Teknoloji; sosyal medyada, kişi ve kurumların hesaplarını takip ederek onların müşteri ve ziyaretçi portföyüne uygun olarak kreatif paylaşımlar yapmaktadır.

Düzen Teknolojinin, Sosyal Medya Danışmanlığı ile ilgili projelerini incelemek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal Mail, sizin şahsınıza veya firmanıza ait olan resmi mail adresi olup, hotmail, gmail gibi ücretsiz servislerden değildir. Sizin resmiyetinizi, ciddiyetinizi gösteren bir olgu olup, günümüzde kurumsallaşma aşamasında olan her firmanın kullanması gerekmektedir.

Düzen Teknoloji kurumsal mail hizmetini size profesyonel olarak vermektedir. Düzen Teknoloji Exchange, Push Mail, IMAP ve POP Mail alt yapılarını kullanmaktadır.

ETİKETLER ;

Web tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Hazır Web Tasarım, Profesyonel Web Tasarım, Web Tasarım Ajansı, Web Tasarım Fiyatları, Web Tasarım Firmaları, Web Tasarım Şirketleri, Web Tasarım Şirketleri, Kurumsal Wb Tasarım Ajansı, Kurumsal ve Profesyonel Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım Firmaları istanbul, Kurumsal Web Tasarım izmi, Kurumsal Web Tasarım Danışmanlık, Profesyonel Web Tasarım firmaları, Profesyonel Web Tasarım hizmetleri, istanbul profesyonel web tasarım, Mecidiyeköy profesyonel web tasarım,

web tasarım, web tasarım nedir, ankara web tasarım, web tasarım ajansı, web tasarım ankara, web tasarım antalya,
web tasarım ajans, web tasarım adana, antalya web tasarım, afyon web tasarım, alanya web tasarım, web tasarım bursa, bursa web tasarım, balıkesir web tasarım,biltek web tasarım, beylikdüzü web tasarım,bodrum web tasarım, bolu web tasarım, web tasarım çorlu, web tasarım çekmeköy, web tasarım çankaya, web tasarım çalışmaları, çanakkale web tasarım, çorlu web tasarım,çizgi web tasarım, çerkezköy web tasarım, çeşme web tasarım, çankaya web tasarım, çubuk web tasarım, çerkezköy web tasarım firmaları, kurumsal web tasarım,haldız kurumsal web tasarım, kurumsal web tasarım ajansı, kurumsal web tasarımı nedir, kurumsal web tasarım bölümü, kurumsal web tasarım bionluk, kurumsal web tasarım balıkesir, kurumsal web tasarım cv, kurumsal web tasarım çorlu, kurumsal web tasarım çekmeköy,kurumsal web tasarım çankaya, kurumsal web tasarım firmaları, kurumsal web tasarım firması, kurumsal web tasarım farkı, kurumsal web tasarım gaziantep, kurumsal web tasarım gebze, kurumsal web tasarım google, kurumsal web tasarım hizmetleri, kurumsal web tasarım ısparta,kurumsal tasarımlar, kurumsal web tasarım istanbul,seo araçları, seo aylık fiyatları, seo anahtar kelime,seo ajansları, seo ajans, seo bilişim, seo backlink,seo çalışması nedir, seo çalışmaları nelerdir, seo çalışmasının özellikleri, instagram seo çalışması, google seo çalışması, trendyol seo çalışması, seo danışmanlık, seo düzce,

Adres:

Seyrantepe Mah, ibrahim Karaoğlanoğlu Cad.ispar iş Mrk.No:105 /207
Kağıthane /istanbul

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00