Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması
Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşmaları

İşletmeler büyüdükçe yada güncellemeler yaptıkça, teknolojinin kolaylıklarından faydalanmak, güvenlik tarafında mecburi güncellemeler ve sistemlerini daha çağdaş tutmak adına sistem kurulumu veya sistem yenileme çalışmaları yapmaktadırlar. Ancak bu noktadan sonra süreklilik ve sistemlerini etkin bir şekilde kullanmaları gerekir. Lakin zaman zaman sorunlarda yaşanacaktır. Bu sorunlar işlerliği ve işlerin sürekliliğini aksatacaktır. Bu noktada İşletmeler yaşanacak sorunlara en hızlı bir şekilde müdahale edilmesini isteyeceklerdir.

Bilgi işlem personellerin işletmedeki tüm elektronik sistemleri bilmesi ve arızalara müdahale edebilmesi için farklı uzmanlıklara sahip birden fazla BT personeline ihtiyaç vardır. Ancak bunun yerine tüm yazılım ve donanımsal sistemlerin periyodik olarak bakım, onarım hizmetleri için dışarıdan yardım alınması daha mantıklı bir çözümdür. İşletmelerin bu noktada çözüm buldukları, müşteri ve yüklenici firma arasında yapılan bakım sözleşmelere kurumsal teknik destek ve bakım anlaşması denir.

Düzen Teknoloji Bilgisayar Bilgisayar  Teknolojileri olarak profesyonel ekibimizle bakım ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kurumlara en büyük tavsiyemiz Kurumsal Teknik Servis Bakım Anlaşması yapmalarıdır. Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması yaparak, sisteminizin periyodik olarak kontrol edilmesini ve temizlenmesini sağlayacağınız gibi, yaşadığınız sorunlara gerek uzak erişimle gerekse yerinde müdahale ile kesintisiz ve hızlı destek hizmeti alarak, sistemlerinizi hem güvende tutmuş hem de devamlılık sağlamış olursunuz. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak güvenlik, sistem ve network olmak üzere üç başlık altında bakım hizmeti vermekteyiz. İşletmelerin talepleri doğrultusunda bu bakımların hangilerini almak istediklerini belirleyerek başlıyoruz. sonraki aşamada ise bakımın yerinde, uzaktan ya da sürekli olarak mı yapılacağını işletmenin isteği ile beraber belirliyoruz. Kaç saat, nerede gibi ayrıntıların yanı sıra acil durumlarda gerek yerinden gerekse uzaktan müdahale ediyoruz.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının İşletmelere Faydaları nelerdir?

Bilişim alanında kullanılan cihaz ve yazılımların önemi ve maliyeti oldukça önemli bir kapsamasından kaynaklı işletmeler bu konuda oldukça dikkatli olmalıdırlar. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak cihazlarda oluşan arıza durumlarında, teknik destek veya müdahale gerektiren durumlarda deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle kurumsal bakım anlaşması alanında hizmet vermekteyiz. Bu nedenle yapacağınız kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması kapsamında yer alan her türlü hizmeti size daha hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

Özellikle çok kullanıcı, veri depolama alanı fazla olan, bilgi güvenliği konusunda önemli bilgilere sahip, donanım olarak yüksek maliyetli işletmeler mutlaka Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması yaptırmalıdır. Sunucu , sistem odası, Firewall, Dlp gibi yazılım ve donanımlara sahip, internet yada bulut ortamında çalışan, bilgisayar kullanıcısı fazla ve bilgileri mutlaka yüksek güvenlikli olarak korunması gereken işletmeler, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerine sahip, büyüyen yada büyüyeceğini öngören her işletme bu hizmetle oluşabilecek sorunlara ve sitemlerinin güvenliğine bunun yanında cihazların uzun süre kullanılabilmesi için, Kurumsal Bakım Anlaşması ile bunların önüne geçebilirler.

Kurumsal Teknik Destek  ve Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Düzen Teknoloji Bilgisayar BT olarak maliyet belirlerken, Öncelikle;
SİSTEM Bakımı
GÜVENLİK Bakımı
NETWORK Bakımı
bu üç başlıktan hangi hizmetlerden faydalanacağına karar verilir.

Bakım Gün ve Zamanı;
UZAKTAN Bakım
YERİNDE Bakım
ACİL durumlarda Bakım Şartları
Her Bakım Sözleşmemizde acil durumlarda gerektiğinde yerinde bakım yapılmalıdır.

İşletmedeki Envantere göre;
Sistem Odasındaki Yazılım
Sistem Odasındaki Donanım
İşletmedeki Bilgisayar Kullanıcı Sayısı
İşletmenin Şube Sayısı

Bunun gibi birçok kriter Kurumsal Bakım Anlaşmasının maliyetini değiştirir.

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

– Güvenlik, Sistem, Network alanlarında hizmet,

– Bilişim Teknolojileri alanında destek ve danışmanlık,

– Şirket bünyesinde bulunan bilgisayar için koruyucu bakım

– Antivirüs desteğiyle sistemlerde tarama yapılması ve güncellemesinin yapılması,

– Sistem yedeklerinin (System backup) periyodik olarak yapılması,

– BT (Bilişim Teknolojileri) alanında ihtiyaç duyulan teknik ve yazılımsal bilgilendirme ve güncelleme hizmetleri

Windows teknik destek hizmeti,

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak 1 yıllık anlaşmalar yapmaktayız. Ancak bu işletmelerin talep ve istekleri doğrultusunda 2 – 3 yıl da olabilmektedir.

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması Nasıl Yapılır?

Teknik ve bakım yapacak ekiplerimizle incelemelere başlamadan önce, İşletmelerde varsa IT ekipleriyle gerek doküman ve bilgileri talep ediyoruz. Teknik ekibimiz, işletmenin sistemlerini yerinde ziyaret ederek ihtiyaçları belirler ve süre ve ayrıntılarla beraber gerekli görüşmeler ve bilgilendirmeler yapıldıktan sonra,

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşmasının Kazançları Nelerdir?

Çıkabilecek herhangi bir sorunda sorunun büyüklük ve niteliğine göre telefon, uzaktan bağlantı eğer gerekiyorsa yerinde servis hizmetlerimizden hangisi gerekiyorsa, sorunun çözümü için hızlıca harekete geçilir.

Düzenli olarak yedekleme yapıldığı için veri kaybı yaşanmaz.

Güncellemelerden, gelişen ve değişen sistemlerden, teknolojik gelişmeler hakkında sürekli ve zamanında bilgilendrilirsiniz.

İş sürekliliği için gerekli altyapı kurulmuştur,

Maliyet olarak ekstra ücretlere tabi olmadan hizmet alırsınız.

İşletmemin Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması İhtiyacı Var Mı? İşletmeler Neden Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

Bakım anlaşmasının içeriği işletmenin büyüklüğüne göre değişse de , her işletmenin mutlaka bu hizmeti almasını tavsiye ediyoruz. Özellikle orta ve büyük işletmelerde mutlaka yapılması gereken ve dönüşü olmayan sonuçlardan korunmak için önemli bir çözümdür. Mevcut sistemlerinizin aksamaması ve ileri yönelik büyümeleri göz önüne alındığında, Hem iş sürekliliği hem de büyümeyi düşünen işletmeler için büyümeye hazırlıklı bir sistem altyapısı kurulmuş olmalıdır. Sistemin düzenli çalışan bir yapı gibi her aksamının mutlaka sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması ile çıkabilecek sorunlar ve teknik altyapınızı sürekli güncel ve verilerini güvende tutuyoruz. Bunun yanında oluşabilecek sorunların önceden tespit edilip sorun haline gelmeden anında müdahale edilmesini, bilgisayar ve sunucu güvenliğinizin sağlanmasını ve daha verimli ve hızlı çalışmanızı ve sorun oluştuğu takdirde hemen müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Tüm bunları yaparken en önemli kazancınız, maddi kazançlar dışında zamandır. Sektörde sizi mağdur edebilecek servislerle zaman ve veri kaybı yaşamaktan kurtulmak adına hızlı bir şekilde çözümlerimizle size kolaylık sağlarız.

ETİKETLER ;

kurumsal bakım anlaşması, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması, kurumsal bakım anlaşması avantajları, kurumsal bakım anlaşması başvuru, kurumsal bakım anlaşması başvurusu, kurumsal bakım anlaşması başvuru formu, kurumsal bakım anlaşması birim fiyat, kurumsal bakım anlaşması bulmaca, kurumsal bakım anlaşması genel şartları, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması avantajları, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması almanya, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması aylık, kurumsal bakım anlaşması, bilgisayar bakım anlaşması, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması başvuru, bilgisayar bakım anlaşması fiyatları, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması gerekenler, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması genel şartları, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması ıstanbul, bilgisayar kurumsal bakım anlaşması, bilgisayar kurumsal çözümler, bilgisayar kurumsal çözüm, bilgisayar kurumsal teknik, kurumsal bilgisayar teknik servis, bilgisayar kurumsal teknik destek, bilgisayar kurumsal teknik destek hattı,

Adres:

Seyrantepe Mah, ibrahim Karaoğlanoğlu Cad.ispar iş Mrk.No:105 /207
Kağıthane /istanbul

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00