Veri Kurtarma Hizmeti

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için hard disk veri kurtarma hizmeti sağlıyoruz. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak uzman ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapıya sahip laboratuvarımızla, işletim sistemi, dosya sistemi, arayüz, üretici ve arıza çeşidi ne olursa olsun, sabit diskinizdeki verilerinizi %97’in üzerinde başarı oranı ile kurtarıyoruz.

Hard Disk Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hard diskler, fiziksel, elektriksel veya mantıksal arızalara duyarlı olan çok sayıda hassas bileşen içermektedir. Bu bileşenlerde ortaya çıkabilen arızalar, hard diskin çalışma ortamındaki fiziksel değişkenler, yazılımsal ve mantıksal hatalar gibi nedenler, sabit disklerdeki verilerin okunamamasına veya sabit diskin tamamen bozulmasına sebep olabiliyor.

Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak yüksek kalite standartlarına sahip laboratuvarımızda, arıza türü veya veri kaybı türü ayrımı yapılmaksızın profesyonel hard disk veri kurtarma hizmeti sağlamaktayız. Türkiye’nin en güvenilir veri kurtarma firması olarak sektöre öncülük eden Düzen Teknoloji Bilgisayar, ücretsiz analiz ve uygun fiyat prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hard Disk Veri Kurtarma Hizmeti

Düzen Teknoloji Bilgisayar, Veri Kurtarma son teknoloji araçlar, yenilikçi teknikler ve uzman kadrosuyla hard diskten veri kurtarma konusunda Türkiye’nin lideri konumundadır.

Sabit disk arıza senaryolarının önemli sıkıntılara yol açtığını biliyor ve müşterilerimiz için kesinti süresini en aza indirmek için ek bir hizmet olarak Express Analiz seçiminde 6 saat içerisinde analizi sonuçlandırıyoruz. Ücretsiz Analiz seçiminde ise 48 saat içerisinde analizinizin sonucunu müşteri panelinize yansıtıyoruz. Analiz sonuçlarına göre iletilecek olan fiyat teklifine onay vermeniz halinde kurtarma işlemlerine başlanır ve 2-7 gün içerisinde teslim edilir. Express Analiz talep eden müşterilerimiz için kurtarma sürecini 24 saat içerisinde tamamlıyoruz.

Hard Disk Arıza Çeşitleri

Modern disklerde bulunan onlarca hassas bileşen ve sürekli olarak değişen ortam şartları, mantıksal, fiziksel ve mekanik arızalara neden olabilir. İşte karşılaştığımız en yaygın sabit disk arıza türleri:

PCB Kartının Arızalanması

Elektronik devre kartı (PCB), üzerinde pek çok devre elemanı barındıran bir sabit disk bileşenidir. Bu devre elemanlarının bozulması neticesinde PCB kartı arızalanır ve veriler okunamaz hale gelir. Genel olarak PCB kartı arızası söz konusu olduğunda orijinaliyle birebir aynı elektronik kart kullanılır. Kart değişimi ve yeni kartın firmware güncellemesi gibi konular, uzmanlık gerektiren teknik işlemlerdir. Ancak profesyonel veri kurtarma firmalarından destek alarak bu tür arızaların giderilmesini ve disklerinizdeki verilerinizin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kafa Atma ve Veri Okuyamama Arızası

Harddisklerde veriyi yazan ve okuyan eleman (okuma – yazma kafası) arızalandığında, yapılacak işlem yenisi ile değiştirmektir. Kafa atma ve okuyamama arızası, çoğunlukla darbe almış, düşmüş veya herhangi bir fiziksel kuvvete maruz kalmış harddisklerde karşılaşılmaktadır.

Yazılım Arızaları (MBR Kütüğü, Bölüm Tablosu)

Yazılım arızaları onlarca farklı nedenden dolayı gerçekleşebilir. Elektrik kesintisi, yanlış disk montaj ve demontaj uygulamaları ve hard diske farklı türde yazılımlarla müdahalede bulunma, en yaygın yazılım arızalarındandır. Hard disk bölme, dönüştürme ve biçimlendirme gibi yazılımsal işlemler de bu tür arızalara yol açabilir. Hard disklerdeki veri kayıplarını gidermek için yapılacak olan yazılımsal müdahaleler, üst düzey tecrübe ve profesyonel ekipmanlar gerektirir.

Bölüm tablosu ve MBR kütüğü arızası ile karşılaştığınızda, mümkün olan en kısa süre içerisinde profesyonel bir veri kurtarma firması ile iletişime geçerek, veriler daha fazla zarar görmeden destek almaktır.

Bad Sektör (Kötü Sektör – Bozuk alan) Arızası

Veri kurtarma merkezimizde en sık karşılaştığımız sabit disk arızalarından bir diğeri de bad sektör (kötü sektör veya bozuk alan) arızasıdır. Genellikle cihazı güvenli olmayan bir biçimde sökme ve takma, elektrik kesintileri, dönüştürme ve biçimlendirme gibi işlemler, bad sektör arızasına neden olabilmektedir.

S.M.A.R.T. Arızası

Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology (SMART) arızası, mekanik bir yapıya sahip olan hard disklerdeki bileşenlerin zaman içerisinde deforme olması (metal yorgunluğu) nedeniyle meydana gelebilmektedir. Düzen Teknoloji Bilgisayar, Veri Kurtarma olarak SMART hard disk arızalarını %97’in üzerinde bir başarı oranı ile gideriyor, verilerinizi kurtarıyoruz.

Hard Disk Veri Kurtarma Süreci

Müşteriler olarak veri kurtarma firmasından hizmet alırken dikkat etmeniz gereken en önemli kıstaslardan birisi gizliliğe önem veren kurumsal bir firma ile çalışmaktır. Düzen Teknoloji Bilgisayar, Veri Kurtarma, katı gizlilik politikası nedeniyle bu konuda güvenebileceğiniz en büyük iş ortağınızdır. Ayrıca harddisk veri kurtarma alanında sektörün en geniş referanslarına sahip firmamız, iletilen fiyat teklifini kabul etmeyen müşteriler için herhangi bir ücret talep etmemektedir. İzlenecek olan adımlar ise şu şekildedir:

Veri Kurtama için bizimle iletişime geçin

Verilerin kurtarılmasını talep ettiğiniz har diskinizi güvenli bir şekilde paketleyerek, size bildirilen kargo bilgileri ile kargoya teslim ediniz.

Depolama cihazınız tarafımıza ulaştıktan sonra uzmanlarımız en çok 48 saat içerisinde analizi tamamlayarak bilgi verilecektir.

İletilen fiyat teklifinin kabul edilmesi (analiz sonucunun onaylanması) halinde, analiz raporunda size belirtilen süre içerisinde kurtarılan datalar panele yüklenecektir. Müşterinin analiz sonucuna onay vermemesi durumunda ise herhangi bir ücret talep edilmeden hard disk iade edilecektir.

Uzmanlarımız tarafından kurtarılan datalarınızı panelden kontrol ettikten sonra ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra, veri kurtarma işleminin tamamlanmasını müteakip verileriniz adresinize iletilecektir.

Hard Disk Veri Kurtarma Fiyatları

Yukarıda da bahsedildiği gibi hard diskler pek çok nedenden dolayı arızalanabilir veya verilerinize ulaşılamayabilir. Veri kaybı ve arıza türüne göre, laboratuvarımızda farklı tür çalışmalar yapılmaktadır. Bu nedenle sabit diskte yer alan verileri geri getirmenin sabit bir talimatı bulunmamaktadır.

Arızalı veya verileri silinen hard disk üzerinde yapılacak olan işlemlere göre fiyatlarda değişkenlik olabilmektedir. Hard disk veri kurtarma fiyatları, analiz için web sitemizde belirtilen paketleme prosedürüne uygun olarak firmamıza gönderilen harddisklerin analiz edilmesi neticesinde netlik kazanmaktadır. Uzmanlarımız tarafından ilk muayenesi gerçekleştirilen cihazlarınızın arıza türü ve verilerinizin kurtarılması için ödemeniz gereken fiyat belirlendikten sonra, onay vermeniz halinde veri kurtarma işlemi yapılmaktadır. İşleme onay vermediğiniz takdirde herhangi bir şekilde faturalandırılmazsınız.

Harddiskten Silinen Dosyaları Kurtarma

Firmamıza iletilen taleplerin büyük bir bölümünü, bilerek veya yanlışlıkla verilerin harddiskten silinmesi neticesinde ortaya çıkan mağduriyetler oluşturmaktadır. Veri kurtarma işlemlerinin en az %20’sini oluşturan bu durum, %99’un üzerinde bir başarı oranı ile çözümlenmektedir. Verilerin ne zaman silindiği, silinme işleminden sonra cihaza format atılıp atılmadığı, dosya yüklenip yüklenmediği, herhangi bir kurtarma yazılımı kullanılıp kullanılmadığı gibi faktörlere bağlı olarak yapılacak olan işlemler ve arıza süreci değişmektedir. Eğer verilerinizi yanlışlıkla sildiyseniz ve silinen dosyalarınızın geri getirilmesini istiyorsanız, cihazınızda harici bir işlem yapmadan, farklı bilgisayar yazılımları ile dosya kurtarmayı denemeden uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hard Disk Veri Kurtarma Yazılımları Kullanarak Veriler Kurtarılabilir mi?

Piyasada çok sayıda veri kurtarma yazılımı bulunuyor. Fakat başarısız olan her bir tarama, mevcut data izlerinin okunmasını ve profesyonel veri kurtarma firmalarının kurtarma operasyonlarındaki başarı oranını olumsuz etkiler. Ayrıca bu tür yazılımlar, fiziksel arızaları onaramayacağından ve sürücünüze daha fazla vereceğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Yalnızca Belirli Dosyaları Kurtarabiliyor musunuz?

Sizin için en önemli olan belirli dosyalarınız varsa, kurtarma işlemi sırasında bu verileri bir öncelik haline getirmekteyiz. Genel olarak, her seferinde tam bir kurtarma hedefliyoruz ve kurtardığımız her dosyayı müşterilerimize iletmekteyiz.
Silinen Dosyaları Kurtarmak için Geç Kalınmış Olabilir mi?

Sabit diskinizde sildiğiniz verileri daha yüksek başarı oranı ile kurtarmak için söz konusu dosyaları sildiğiniz andan itibaren en kısa sürede cihazınızı kullanmayı bırakmalısınız. Cihazınızda yapacağınız her bir işlem hard diskin üzerinde bir iz bıraktığından, kurtarma başarısını etkilemektedir.
Veri Kurtarma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Arızalanan veya içerisindeki verilerin silindiği harddisklerin bize ulaşmasını müteakiben uzmanlarımız çalışmalara başlar. 2 gün içerisinde teşhis tamamlanır, fiyat teklifi iletilir ve onayı halinde 2-7 gün içerisinde kurtarma tamamlanır. Express Analiz ile veri kurtarma talep eden müşterilerimizin veri kurtarma işlemleri ise yalnızca 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Arızalı Hard Disk Nasıl Sökülür?

Veri kurtarma işlemi için arızalı harddisklerinizi sökmeniz, web sitemizde belirttiğimiz talimatlara uygun olarak paketlemeniz tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Hard diskinizi sökmeden önce cihazınızın elektrik bağlantısını kesin, kasanın yan kapak vidalarını sökün ve disk – kasa bağlantı vidalarını sökün.

ETİKETLER ;

veri kurtarma, ekranı kırık telefondan veri kurtarma, açılmayan telefondan veri kurtarma, ücretsiz veri kurtarma programı, en iyi veri kurtarma programı, ekranı kırık telefondan veri kurtarma programı, android veri kurtarma, iphone veri kurtarma, flash disk biçimlendirmeden veri kurtarma, harddisk veri kurtarma, harddisk veri kurtarma programı, veri kurtarma ankara, veri kurtarma ataşehir, veri kurtarma antalya, veri kurtarma adana, veri kurtarma apple, anakartı bozuk telefondan veri kurtarma, ankara veri kurtarma, açılmayan iphone veri kurtarma, açılmayan bilgisayardan veri kurtarma, açılmayan harici harddiskten veri kurtarma, veri kurtarma bursa, veri kurtarma bilgisayardan, veri kurtarma bakirkoy, veri kurtarma bilirkişi, harddisk veri kurtarma beylikdüzü, veri kurtarma merkezi beylikdüzü, biçimlendirmeden veri kurtarma, bozuk telefondan veri kurtarma, bozuk harddiskten veri kurtarma, biçimlendirilen usb den veri kurtarma, biçimlendirilmiş harddiskten veri kurtarma, bozuk harddisk veri kurtarma programı full, bozuk usb veri kurtarma, biçimlendirilen flash bellekten veri kurtarma, bursa veri kurtarma, biçimlendirilmiş sd karttan veri kurtarma, veri kurtarma cihazı, veri kurtarma.com, veri kurtarma chip, çanakkale veri kurtarma, çöken bilgisayardan veri kurtarma, çalışmayan harddiskten veri kurtarma, çöken telefondan veri kurtarma, çöken harddiskten veri kurtarma, çalışmayan hdd den veri kurtarma, çökmüş telefondan veri kurtarma, veri kurtarma denizli, veri kurtarma disk, data kurtarma disk, veri kurtarma flash disk, veri kurtarma harddisk, database veri kurtarma, disk veri kurtarma, disk veri kurtarma programı, disk biçimlendirmeden veri kurtarma,

hard disk veri kurtarma, harici hard disk veri kurtarma, easeus hard disk veri kurtarma, en iyi hard disk veri kurtarma programı,bozuk hard disk veri kurtarma, hard disk veri kurtarma fiyat, hard disk veri kurtarma ücretsiz, harddisk veri kurtarma ankara, harddisk veri kurtarma aparatı, harddisk veri kurtarma antalya, harddisk veri kurtarma adana, harddisk veri kurtarma avcılar,ankara harddisk veri kurtarma, harddisk veri kurtarma beylikdüzü, harddisk veri kurtarma bursa, bozuk harici harddisk veri kurtarma, bozuk harddisk veri kurtarma programı, bozuk harddisk veri kurtarma fiyat, veri kurtarma cihazı, veri kurtarma harddisk, çalışmayan harddisk veri kurtarma, yere düşen harddisk veri kurtarma, dahili harddisk veri kurtarma, harddiskten veri kurtarma, harddisk veri kurtarma ekşi, harddisk veri kurtarma eskişehir, veri kurtarma en iyi harddisk, harddisk veri kurtarma programı gezginler, seagate harici harddisk veri kurtarma, harici harddisk veri kurtarma fiyatları, bozuk harici harddisk veri kurtarma programı, wd harici harddisk veri kurtarma, hard disk veri kurtarma ısınıyor, harddisk veri kurtarma izmir, harddisk veri kurtarma istanbul, hard disk veri kurtarma istanbul, harddisk veri kurtarma kayseri, harddisk kafa vurma veri kurtarma, kafa vuran harddisk veri kurtarma, kadıköy harddisk veri kurtarma, harddisk kurtarma, harddisk kurtarma merkezi, laptop harddisk veri kurtarma, harddisk veri kurtarma merkezi, harddisk veri kurtarma, hard disk silinen verileri kurtarma, ssd harddisk veri kurtarma, samsung harddisk veri kurtarma,

Adres:

Seyrantepe Mah, ibrahim Karaoğlanoğlu Cad.ispar iş Mrk.No:105 /207
Kağıthane /istanbul

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00