Hizmetlerimiz

Verdiğimiz Hizmetler

Düzen Teknoloji Hizmetler
Bilgisayar Yerinde Teknik Destek Hizmeti

Bilgisayar Yerinde Teknik Destek Hizmeti İstanbul gibi bir büyükşehirde bilgisayar getirme ve götürme derdi büyük sorun oluşturmaktadır. Yerinde Bilgisayar Servisi firmamız adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun , kaliteli ve hızlı çözümleri size sunar.

Laptop Notebook Tamiri

Laptop Notebook kasa ve menteşe tamiri
Laptop Notebook adaptör tamiri
Laptop Notebook ekran tamiri
Laptop anakart tamiri
Laptop klavye tamiri
Laptop sıvı teması tamiri
Laptop bakım ve performans hizmetleri
Laptop harddisk tamiri
Laptop fan tamiri
Laptop kamera tamiri
Laptop şarj aleti tamiri
Laptop batarya tamiri
Laptop adaptör tamiri
Laptop çip tamiri...

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için hard disk veri kurtarma hizmeti sağlıyoruz. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak uzman ekibimiz ve gelişmiş teknolojik altyapıya sahip laboratuvarımızla, ...

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması

Kurumsal Teknik Destek ve Bakım Anlaşması Bilişim alanında kullanılan cihaz ve yazılımların önemi ve maliyeti oldukça önemli bir kapsamasından kaynaklı işletmeler bu konuda oldukça dikkatli olmalıdırlar. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak cihazlarda oluşan arıza durumlarında, teknik destek veya müdahale gerektiren durumlarda deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle kurumsal bakım anlaşması alanında hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım

Düzen Teknoloji web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. 2013 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye’de en çok özel Web tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız.

Google Ads ( Adwords ) Reklam Danışmanlığı

Google Ads ( Adwords ) sayesinde, hedef kitlenizin tamamına ulaşabilirsiniz. Deneyimlli dijital pazarlama uzmanlarımız ve reklam analistlerimiz ile verimli kampanyalar il hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Google Ads: Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Google reklamları, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır....

Bilgisayar ve Çevre Birimleri Satışı

Uygun fiyat ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile istediğiniz özellik ve markalarda toplama bilgisayar, hazır pc ve notebook (laptop,dizüstü), bilgisayar çevre birimleri ve network cihazları satışı, Yazıcı, Server ürünleri, Yazılım, Windows, Office Programları, Güvenlik Ürünleri Eset, Kaspersky Antivirüs, internet security yapılır. Satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

Monitör Tamiri

LCD ,LED, CRT monitörleriniz ile Endüstriyel ve Medical sistemlerin görüntüleme üniteleri için hızlı, kaliteli ve güvenli onarım hizmeti verilmektedir.Asus Monitör Ekran Tamiri, Dell Monitör Ekran Tamiri, Hp Monitör Ekran Tamiri, Samsung Monitör Ekran Tamiri, Lg Monitör Ekran Tamiri, Viewsonic Monitör Ekran Tamiri, Aoc Monitör Ekran Tamiri, Msı Monitör Ekran Tamiri, Lenovo Monitör Ekran Tamiri, Philips Monitör Ekran Tamiri, Acer Monitör Ekran Tamiri, Benq Monitör Ekran Tamiri, Rampage Monitör Ekran Tamiri, Gigabayte Monitör Ekran Tamiri, Casper Monitör Ekran Tamiri.

Network Ağ Kururum ve Teknik Destek

Network kurulumu teknik destek, modern işletmelerin işleyişinde kritik bir rol oynayan bir konudur. İşletmelerin verimli ve hızlı bir şekilde çalışabilmesi için doğru şekilde yapılandırılmış bir ağa ihtiyaçları vardır. Ancak, birçok işletme sahibi veya yöneticisi, bir ağın nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Bu nedenle, teknik destek hizmetleri, işletmelerin ağ kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel yardım almasını sağlar.

Yazıcı Tamiri

Yazıcılar, modern dünyada vazgeçilmez bir cihaz haline geldi. Ancak, sık kullanımdan dolayı yazıcılar zaman zaman arızalar verebilir. Bu tür durumlarda, iyi bir yazıcı tamiri servisi ile çalışmak önemlidir. Yazıcınızı tamir etmek, kullanım ömrünü uzatmak, baskı kalitesini artırmak ve üretkenliği artırmak için büyük bir fark yaratabilir. Yazıcı tamiri servisleri, farklı marka ve modellerdeki yazıcıların tamir ve bakım hizmetleri sunar. Genellikle, servisler yazıcıların sorunlarını teşhis eder ve onarım için gerekli parçaları değiştirir. İyi bir yazıcı tamiri servisi, müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunar. Ayrıca, işletmenizin veya evinizin baskı ihtiyaçlarını anlar ve müşterilerine en uygun çözümleri sunar.

Toner Kartuş Satışı ve Dolum

Kartuş ve toner dolumu, dolum makinelerinde % 100 garanti ile yapılır. Herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. Toner kartuşunun değiştirilmesi, yazıcınızın doğru çalışmasını ve baskı kalitesinin korunmasını sağlamak için önemlidir. Toner kartuşu seviyesi düşük, baskı kalitesi düşük, zayıf baskı, toner kartuşu bozuk ve kötü kokular en yaygın toner kartuşu değiştirme nedenler baskı kalitesinde bozulmalara, yazıcınızın zarar görmesine veya hatta yazıcınızın tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir.

Adres:

Seyrantepe Mah, ibrahim Karaoğlanoğlu Cad.ispar iş Mrk.No:105 /207
Kağıthane /istanbul

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00