Laptop Notebook Tamiri

Laptop Notebook Tamiri
Laptop Tamiri ve Notebook Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Büyüyen teknoloji dünyası ile birlikte hayatlarımızın merkezi haline gelen laptop ve notebook bilgisayarlar bize birçok olanak sağlar. Hayatımıza girmesinden bu yana iş akışında sağladığı rahatlık ve kolaylık da bunları vazgeçilmez hale getirmektedir. Elbette, her teknolojik alet gibi bir takım aksilikler ile birlikte bozulmalar, kırılmalar gibi birçok hadise görülmesi kaçınılmazdır. Ancak, içine depolanan verilerdeki kayıplar, bozulmaya bağlı iş akışındaki aksaklıklar gibi nedenlerden ötürü tamir edilebilmesi son derece önemli bir yer

Laptop tamiri ve notebook tamiri işlemlerinin sizin için önemini biliyor ve anlıyoruz. Düzen Teknoloji Bilgisayar olarak, sizlere laptop tamiri ve notebook tamiri alanında kusursuz birçok yardım sağlamaktayız. Düzen Teknoloji Bilgisayar bünyesinde laptop tamiri ve notebook tamiri için verdiğimiz hizmet alanları oldukça fazladır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Laptop kasa ve menteşe tamiri
Laptop adaptör tamiri
Laptop ekran tamiri
Laptop anakart tamiri
Laptop klavye tamiri
Laptop sıvı teması tamiri
Laptop bakım ve performans hizmetleri
Laptop harddisk tamiri
Laptop fan tamiri
Laptop kamera tamiri
Laptop şarj aleti tamiri
Laptop batarya tamiri
Laptop adaptör tamiri
Laptop çip tamiri
Laptop çerçeve tamiri

Laptop Adaptör Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinin çok yaygın olmasa da sık sık karşılaşılan bir diğer arıza çeşidi de adaptör ile ilgilidir. Gün içerisinde işlerimizi pratik bir şekilde halletmemizi sağlayan laptop ve notebook bilgisayarlar, taşınabilirliği sayesinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Taşınabilir özelliği sebebiyle de içerisindeki bataryanın depoladığı kadar enerji ile çalışmaktadır. Şarj edilebilir bu bataryalar, ilk zamanlarda yüksek performans gösterse de zamanla aşınarak performansı azalmaktadır.

Laptop bataryalarının pil ömrü genellikle ve ortalama olarak 300 ile 500 kere şarj edebilme ile sınırlıdır. Böylece, ömrü tükenen bataryalar sebebiyle kullanımı ve önemi artan adaptörler için laptop tamiri ve/veya notebook tamiri seçenekleri de bulunmaktadır. Elbette bu durum laptopunuzun özelliklerine ya da kullanım şeklinize göre değişiklik gösterebilir. Çok fazla ısınmalar ya da bilgisayarın kapasitesini çok fazla zorlamak da pil ömrünü azaltabilecek faktörlerdendir. Ancak, yine de performansı düşen ve ömrü tükenen pil sebebi ile laptop tamiri ve/veya notebook tamiri gerektirecek bir etkenle karşılaşılmaktadır. Bu durumda da laptop pil tamiri gerekmektedir.

Pil ömürlerinin azalmasından da öte, zamanla laptop bilgisayarlarınızı prize takılı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Laptop adaptörü bu evre sizin için çok önemli bir yere sahiplik ediyor. Çünkü adaptörünüzde oluşabilecek herhangi bir hasar laptoplarınızı kullanamamanıza sebebiyet verebilir.

Laptop adaptörlerinin kabloları fazla ısınmalara, bükülmelere bağlı olmak üzere yanabilir, kırılabilir ya da kopabilir. Laptop adaptörlerinin oldukça hassas bir yapısı vardır, dolayısıyla dikkatli kullanılması gerekmektedir.

Birçok durumda laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yaptırmak çok daha mantıklıdır. Orjinal laptop adaptörlerinin yüksek fiyatlara sahip olması sebebiyle mevcut adaptörünüzü tamir ettirmeniz sizin için daha az maliyetli olacaktır. Düzen Teknoloji Bilgisayar laptop tamiri ve/veya notebook tamiri bünyesinde notebook ve laptop adaptör tamiri yapılmaktadır.

Laptop Ekran Tamiri

Laptop ve notebook bilgisayarlarda gerektiren laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinin en başında ekran çatlamaları, kırılmaları gelmektedir. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yapılırken ekranlarda karşılaşılan problemler arasında ekran çatlamaları ve kırılmaları çok fazla görüldüğü gibi en yaygın hasar çeşidi de ekrandaki karartılardır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında karşılaşılan problemlerden anlaşıldığı gibi en fazla ekran tamiri gerektiren işlemler, laptop ve notebook bilgisayarlarının camlarının çok ince olmasından kaynaklanmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarların camları oldukça incedir ve üzerlerinde yalnızca bir film vardır. Oldukça hassas olan laptop ekranları kolaylıkla hasar görebilir. Bu durumda da ekranlardaki oluşan hasarlar sebebi ile laptop tamiri ve/veya notebook tamiri kaçınılmazdır. Laptop ekran çeşitleri lcd ekran ve led ekran olarak ikiye ayrılır. Laptop tamiri ve notebook tamiri sırasında, laptop ve notebook bilgisayarınızın modeline göre ekran çeşidi de belirlenir. Laptop lcd ekran tamiri ve laptop led ekran tamiri olarak ikiye ayrılır. Müşterilerin ihtiyacı üzerine uygulanacak tamir çeşidi değişmektedir. Laptop tamiri ya da notebook tamiri durumunda, cihazın ekran çeşidine göre lcd ekran tamiri ya da laptop led ekran tamiri arasında karar verilerek gerekli işlemler yapılır.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren ekranlardaki fiziksel darbeler sonucunda oluşan bu hasarlar yalnızca çarpmalar sonucunda değil, üzerine dökülebilecek herhangi bir sıvı ile de gerçekleşebilir.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektirecek durumlar, herhangi bir sıvının klavyeye dökülmesi sonrasında da oluşabilir ve sıvı, ekrana sızarak ekrana hatta anakarta bile zarar verebilir. Bu da laptop anakart tamiri gerektirebilmektedir. Ayrıca sıvının ekrana ulaşması durumunda, laptopunuzun ekran kartına da zarar gelebileceğinden dolayı, laptop ekran kartı tamiri de gerektirebilmektedir.

Laptop tamiri ve notebook tamiri durumlarında, laptop ekran tamiri basit gibi görünse de özenle yapılması gereken bir iştir. Ekran içerisindeki kablolara ya da kasaya zarar vermeden yapılması gerekmektedir. Bu da ince bir işçilik gerektirmektedir. Düzen Teknoloji Bilgisayar ekibimiz, sizlere özenli bir işçilikle kaliteli bir tamir imkanı sunar.

Laptop Ekran Tamiri

Müşteriler tarafından gelen talepler sonucunda görülen laptop tamiri ve notebook tamiri süreçlerinde en çok karşılaşılan arıza nedeni, laptop anakart arızalarıdır; çoğunlukla ısınmalardan meydana gelen bir olaydır. Bilgisayarlarınızın fazla ısınması zamanla zarar vererek anakartınızı bozmaktadır. Teknolojik aletlerin zamanla deformasyona uğraması kaçınılmazdır ve laptop tamiri ya da notebook tamiri gerektirmektedir. Elektronik parçaların belli bir ömürleri olur ve gitgide performansları düşmeye hatta bozulmaya başlamaktadır. Laptop tamiri ve notebook tamiri gibi operasyonlarda notebook ve laptop anakart arızaları, laptoplarda en yüksek oranda görülen arıza çeşitlerindendir.

Kalıcı bir kayba sebebiyet olmaması ya da yeni bir bilgisayar arayışına girerek gereksiz masraf yapmamak adına laptop tamiri ve notebook tamiri düzenli olarak yapılmalı; daha sonrasında daha büyük sonuçlar ortaya çıkmaması için düzenli olarak laptop ve notebookların onarımları, laptop tamiri ve notebook tamiri gibi işlemlerinin alışkanlık haline getirilerek düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren durumlarda notebookunun ya da laptopunuzun anakartında arıza olduğunu anlamanız için dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır.

Laptop ya da notebook bilgisayarlarınızda görüntü gelip daha sonra işletim sistemi çalışmaya başladığında donma yapıyorsa,
Laptop ya da notebook bilgisayarlarınız aniden kapanıp sonra kendini yeniden başlatıyorsa,
Laptop ya da notebook bilgisayarlarınızın açma kapatma düğmesine bastığınızda elektrik geldiğini ancak ekranda görüntü yoksa,

Notebook ya da laptop anakartı arızalı demektir. Bu durumda laptop tamiri veya notebook tamiri gerekmektedir.

Anakart arızasını içeren durumların başında, akımların kontrol edilememesine bağlı olarak fazla voltaj, çip setlerinde arızalar, adaptör soketlerinde çatlama ya da kırılma ve ekran çipinde arıza da gelmektedir. Bahsedilen durumlarda laptop ya da notebook bilgisayarınıza en kısa sürede müdahale edilmesi gerekmekte ve laptop tamiri veya notebook tamiri bir an önce yapılmalıdır. Bu gibi durumlarda anakart onarılabilir ya da komple değiştirilmesi gerekebilir. Müşterilerin cihazları üzerinde yapılan laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında karşılaşılan bir diğer arıza çeşidi de anakarttaki çip setlerinin yanması, kırılması ya da herhangi bir fiziksel darbe alması sonucunda laptop çip tamiri yapılması gerekmektedir. Laptop çip tamiri, komple çiplerin değişmesi ya da tamir edilebilmesi durumunda onarılarak kullanılabilir hale getirilmesi ile birlikte yapılabilmektedir. Böylelikle laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemleri mükemmel bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri işlemlerinden geçen laptop ve/veya notebook anakartı yaklaşık olarak 3 ile 5 sene arasında arıza yaratmadan çalıştığını görebiliyoruz. Dolayısıyla, yeni bir laptop ya da notebook bilgisayar almak yerine, anakart tamiri ile bilgisayarınızı kurtarabilir ve fazla masraftan kaçınabilirsiniz.

Laptop Klavye Tamiri

Laptop tamiri ve notebook tamiri gerektiren durumlardan biri de bilgisayarlarınızın aldığı darbelerle oluşan klavyede bir takım arızalar görülebilmektedir. Aldığı bir darbe ile klavyenizin bağlı olduğu kablolarda ya da içindeki sistemlerde kopmalar görülebilmektedir. Bu da problemin daha da büyümemesi adına hızlı bir şekilde müdahale edilmesini gerektirir.

Bazı durumlarda, klavyenizdeki tuşlar nedensiz olarak düşebilir ya da kırılabilir. Ancak bunların sebepler çoğunlukla klavyenizdeki tuşlara sert basmanız ya da bu tip dış faktörlere bağlı olsa da bazen sistematik ve fabrika üretimi sürecinde kontrol sırasında bir takım gözden kaçan aksaklıklardan dolayı da meydana gelebilir. Bu durumda da laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için teknik servislerle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca bu tip arıza çeşitlerinde, yalnızca klavyenizdeki tuşların değişmesi yeterli gelebileceği gibi duruma göre, bilgisayarınıza uygun modelde bir klavye ile değiştirmek ile de tamir yapılabilmektedir.

Ayrıca, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için müracaat eden müşterilerde gördüğümüz üzere, bazen yalnızca klavyelerinizin belirli tuşlarında hasarlar görülebilmektedir ve hasarlı olmasından dolayı laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için getirdiğiniz cihazlarda uygulanması gereken işlem, laptop tuş tamiridir. Laptop basmayan tuş tamiri, yalnızca hasarlı tuşların değiştirilmesiyle de düzeltilebilmektedir. Bunlara ek olarak, kayıp tuşlarınız için de gerekli olan parçaları temin ederek laptop klavye tamiri gerçekleştirilebilir.

Laptop tamiri veya notebook tamiri gerektiren durumların bir diğeri ve özellikle en sık karşılaşılan bir arıza çeşidi de laptop klavye tamiri veya notebook klavye tamiridir. Laptop klavye tamiri ve notebook klavye tamiri gerektirecek arızaların başında, cihaza sıvı dökülerek cihazın içerisindeki parçalarda oksitlenmeye sebep vermesi gelmektedir. Cihazınıza giren sıvı, cihazınızı oksitlendirerek kalıcı hasarlara neden olabilmektedir.

Laptop Sıvı Teması Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için gelen müşterilerde karşılaşılan en sık karşılaşılan durum cihazların sıvı ile temas etmesi durumlarıdır. Cihazın oksitlenmesi; cihaz içindeki akımın kontrolü sağlanamadığı için akımı serbest bırakma riski görülmesine sebebiyet verir. Bu durum cihaz içindeki çoğu parçayı etkileyebileceğinden dolayı cihazınızda uzun süreli gözle görülür bir arızaya sebep olur.

Cihazın sıvı ile teması yalnızca üzerine dökülmesiyle değil, cihaza takılan her türlü nemli ya da ıslak olan bağlantı kablosu ile de olabilir. Bu küçük gibi görünen olay aslında laptop tamiri ve notebook tamiri gerektiren en yaygın arıza çeşitlerinden biri olduğu gibi bilgisayarlarınızda oldukça büyük hasarlara sebep olabilir.

Bilgisayarınıza herhangi bir sıvı temasında, bilgisayarınızı fişten çıkardıktan sonra bataryası da çıkartılmalıdır. Daha sonrasında, laptopunuzu ters çevirerek beklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında bilgisayarlarınızda oksitlenme olmaması adına bilgisayarınızı çalıştırmamanız gerekmektedir. Bilgisayarlarınızda kalıcı bir hasar olmaması adına acilen teknik servise getirmeniz gerekmektedir.

Laptopunuzda yalnızca klavyede bir arıza varsa bu iyiye işarettir çünkü sıvı yalnızca klavyenize ulaşmış demektir. Bu da yalnızca klavyenizin değişmesiyle halledilebilecek bir problemdir. Ancak, olası bir bekletme sonucunda sıvı klavyenizden diğer parçalara ulaşarak diğer bilgisayarlarınızda hem kalıcı hasarlara sebep olabilir hem de tamir masrafınızı arttırabilir.

Laptop Bakım ve Performans Hizmetleri

Teknolojik aletler zamanla deformasyona uğrayacak şekilde üretilmektedir. Aslında bu, her bir parçanın bir ömrünün olduğunu ve kullanım süresi uzadıkça da aşınmalara bağlı olarak performans gücünün düşmesi anlamına gelmektedir. Dolayısıyla zamanla cihazlarınız laptop tamiri ve/veya notebook tamiri süreçlerinden geçebilir, bu oldukça normal bir süreçtir. Ayrıca, günümüzde teknolojinin gelişmesi ve teknolojik aletlerin özelliklerinin de çeşitlilik göstermesi de kullanılan materyallerde farklılığa sebebiyet vermiştir. Gün geçtikçe küçülen ve incelen ya da farklı özelliklerde performans gösteren ürünler üretilmesi de laptop tamiri ve/veya notebook tamiri aşamalarında kullanılan materyaller ve parçalarda da çeşitlilik gösterilmesine hatta bu ürünlerin oldukça hassas olmasına sebep olmuştur. Dolayısıyla, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri ile ilgili farkındalığın yükselmesi ve bunun cihazın performansını korumak veya güçlendirmek için gerekli bir etken olduğu unutulmamalıdır. Laptop tamiri ya da notebook tamiri denilince akla illa bozuk bir cihaz gelmemelidir. Düzenli yapılan bakımlar da laptop tamiri ya da notebook tamiri gibi adlandırılabilir. Cihazlarınızın performansını korumak; işlerinizin aksamamasına ve size daha iyi bir hayat kalitesi sunacağından bilinçli bir tüketici olup cihazlarınızı teknik servislere düzenli olarak götürerek kontrollerini yaptırabilir, gerektiği durumlarda da laptop tamiri ve notebook tamiri konusunda uzmanlardan destek alabilirsiniz. Laptop tamiri ya da notebook tamiri denilince, yalnızca akla gelen bozulan ya da onarıma ihtiyacı olan bir cihazdan da öte, cihaz performansını koruyan ve/veya cihaz performansını arttıran ek parçalar eklenmesi de akla gelmelidir. Bu da teknik merkezler de yapılabilecek işlemlerdendir.

 

Laptop Harddisk Tamiri

Harddisk, bilgisayarın içinde yer alan ve verileri içinde depolayan bir parçadır. Dolayısıyla, bilgisayarların olmazsa olmaz parçasıdır. Bilgisayarın işletim sistemleri ve bilgisayarın çalışması için gerekli olan tüm ayarlar ve veriler bu parçanın içinde depolanarak saklanır ve bilgisayar herhangi bir işlem sırasında harddiski kullanarak istediğinizi gerçekleştirir. Dolayısıyla harddisk, bilgisayarlarınızın çalışması için gerekli olan en önemli parçalarından biridir.

Gün geçtikçe bütün işlerimizin laptop ve notebook bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilmesi ve tüm verilerimizi içerisinde depolanması sebebiyle bilgisayarlarımız hayatlarımızın vazgeçilmez noktası haline gelmiştir. Bilgisayarımızın bozulması bazen önemli verilerimizi kaybetmemize sebep olabilir.

Laptop harddisk tamiri ile birlikte verilerin kurtarılması için işlemler yapılarak kaybınız nötralize edilebilir. Laptop harddisk tamiri ile yalnızca verileriniz kullanılabilir. Eğer laptop ya da notebook harddiskinizde plaka ve okuyucuları zarar görmüşse kalıcı hasara sebep vermiş demektir ve harici hard disk tamiri yapılamamaktadır.

Laptopunuzun modeline göre kullanılan harddisk yapısı değişiklik gösterebilir. Bazı harddisk yapıları daha kalın olduğu için dayanıklılığı da yüksektir. Dolayısıyla, bu harddisk çeşidinin plakaları ve okuyucularında daha az zarar meydana gelmektedir. Bu da, kolaylıkla veri kurtarma işlemi yapabilme imkanı sunmaktadır ve maliyetinin diğerlerine oranla daha düşük olmasının yanı sıra yüksek performanslı bir onarma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Veri kurtarımı ve laptop harddisk tamiri oldukça hassas bir iştir. Dolayısıyla titiz bir işçilikle yapılması gerekmektedir. Düzen Teknoloji Bilgisayar ekibimiz, verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve tüm hassasiyetiyle çalışarak laptop harddisk tamiri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları bilgisayarınızın düzenli olarak bakım isteyen bir parçadır ve laptop fan tamiri, oldukça önemlidir. Laptop fanları, bilgisayarınızın soğutucu gövdesinde yer alır. Bazı bilgisayar modellerinde fanlar gövdeden ayrılabiliyorken bazı bilgisayar modellerinde gövdeden ayrılmazlar. Laptop fanları, bilgisayarınızın soğutucu bölümünde birikmiş ısıyı motor sayesinde döndürerek laptop dışına çıkarmaktadır. Böylelikle, bilgisayarınızın içerisindeki parçaların ısınarak kalıcı hasarlar oluşmasını önlemektedir. Bilgisayarınızın ısınması birçok parçanın yanmasına ve kurtarılamaz sonuçların doğmasına sebebiyet vereceğinden laptop fan tamiri oldukça önemli bir işlemdir.

Laptopunuzun gövdesinde yer alan motor parçasının arızalanması durumunda laptop fanınızın havayı döndürememesi ve dolayısıyla ısıyı dışarıya atamaması söz konusu olacaktır. Bu da, laptop gövdesinin ısınarak içinde bulunan harddisk, anakart gibi önemli parçaların yanmasına yol açar. Bu durum, kalıcı hasarlara sebep olacağından istenmeyen bir durumdur. Verilerinizin kalıcı kaybına, bilgisayarınızın geri döndürülemez bir duruma gelmesine ya da bilgisayarınızda değişecek parçaların artmasından dolayı masrafınızı da oldukça yükseltecektir. Bu nedenle, laptop fan tamiri oldukça önemli bir işlemdir.

Motor arızası dışında da laptop fanınızda arızaya sebep olacak bazı etkenler vardır. Bunlardan birsi de fan üzerinde bulunan plastiklerin çatlaması ya da daha da kötüsü kırılmasıdır. Fanlarınızda bulunan plastik parçaların kırılması durumunda, laptop fanınız dönerken oldukça fazla ses çıkartacak ve bu da size kullanırken kalitesiz bir deneyim yaşatacaktır.

Ayrıca, laptop fanınızdaki plastik parçaların arasında biriken tozlar, yemek kırıntıları ya da herhangi bir küçük parçalar zamanla birikerek fanınızın dönmesini etkileyeceğinden, laptop fanınızın performansını düşürerek yine biriken ısıyı dışarıya atmasına engel olacaktır. Bu sebeple laptop fan tamiri, laptop bilgisayarlarınız için oldukça büyük bir hayati değer taşımaktadır. Dolayısıyla düzenli olarak laptop fan bakımı ve tamiri yapılması gerekmektedir.

Laptop Kamera Tamiri

Laptop ve notebook kameraları bilgisayarınızın ekranıyla bütünleştirilerek kurulmuştur. Bu sebeple, ekran ve kamera arasındaki bütünleşik yapının arızalanması durumunda laptop kamera tamiri oldukça zor bir hale gelmektedir.

Bazı durumlarda laptop kameralarının çalışmamasının sebebi, yazılımsal ya da etkinleştirilmemesi bağlı olabilir. Ancak, yazılımsal ya da kamera etkileşimi ile ilgili bir problem yoksa o zaman ekranınız içerisinde bulunan paneller ve kamera arasındaki bağlantıda bir problem var demektir. Böylece, laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında notebook veya laptop kamerasını kullanmak istediğiniz durumda karşılaşacağınız hata sizi pek memnun etmeyecektir.

Özellikle çalışma şekillerinin değişmesi, işlerin dijital ortamda ilerlemesi ve sürekli olarak online toplantılar düzenlenmesi de laptop kamera kullanımını önemli bir noktaya taşımaktadır. Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri sırasında notebook ve/veya laptop kamerasındaki arızanın sebebini anlamak ve geri döndürülemez bir hata olmaması için tüm kontrollerin ardından düzelmemesi durumunda cihazınızı teknik servise götürerek laptop tamiri ve/veya notebook tamiri yaptırmanız gerekmektedir.

Laptop Şarj Aleti Tamiri

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri gerektiren bir diğer işlem de notebook ve laptop şarj aletlerinde görülen bozulmalardır. Laptop bataryanız her ne kadar güçlü ve yüksek performans sağlasa da, bilgisayar bataryalarının belli bir çalışma süresi vardır ve batarya bittikten sonra şarj edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, laptop şarj aletinin bozulması ve kopması gibi durumlarda bataryayı şarj edilememesine bağlı olarak işlerinizde aksamalar görülecektir.

Laptop tamiri ve/veya notebook tamiri için götürdüğünüz cihazınızın, şarj aletinde problem olması durumunda, laptop şarj aleti tamiri için önce şarj aletinizin tamir edilebilme durumuna bakılmamaktadır. Şarj aletinizin kablolarında kopma gibi işlemler olması durumunda değiştirilerek ya da bağlanarak kurtarılabilir, ancak; adaptörünüzde oluşan devrelerin yanması durumunda kurtarılamayabilirler. Yeni bir şarj aleti almadan önce probleminizin ne olduğunu ve şarj aletinizin kurtarılıp kurtarılamadığını öğrenmek için bir teknik servise danışmanız gerekmektedir.

Laptop Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Laptop tamiri ve notebook tamiri fiyatları için net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü laptop ve notebook bilgisayarlarınızın markası, modeli, arızasının sebebi ve kullanılacak materyal gibi faktörlere bağlı olarak laptop tamiri ve notebook tamiri fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Çözülemeyen hiçbir problem için bir ücret almamakla birlikte, ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz laptop tamiri ya da notebook tamiri seçeneği ile ilgili detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için iletişim formunu doldurup Düzen Teknoloji Bilgisayar bünyemizde bulunan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER ;

laptop tamiri, kayseri laptop tamiri, ankara laptop tamiri, bursa laptop tamiri, adana laptop tamiri, antalya laptop tamiri, konya laptop tamiri, gaziantep laptop tamiri, ümraniye laptop tamiri, sıvı teması laptop tamiri, su dökülen laptop tamiri, laptop tamiri ankara, laptop tamiri antalya, laptop tamiri adana, laptop tamiri avcılar, laptop tamiri ankara kızılay, laptop tamiri ataşehir, laptop tamiri afyon, laptop tamiri anakart,  laptop adaptör tamiri, laptop anakart tamiri fiyat, asus laptop tamiri, ankara asus laptop tamiri, ankara laptop tamiri tavsiye, afyon laptop tamiri, asus laptop tamiri istanbul, aydın laptop tamiri, aksaray laptop tamiri, laptop tamiri bursa, laptop tamiri beylikdüzü, laptop tamiri bahçelievler, laptop tamiri başakşehir, laptop tamiri bakırköy, laptop tamiri batıkent, laptop tamiri beşiktaş, laptop tamiri beşevler, laptop tamiri bornova, laptop tamiri buca, bandırma laptop tamiri, balıkesir laptop tamiri, bornova laptop tamiri, buca laptop tamiri, beylikdüzü laptop tamiri, batıkent laptop tamiri, beşiktaş laptop tamiri, bilgisayar laptop tamiri, bahçelievler laptop tamiri, laptop tamiri cigli, laptop tamir cekmekoy, laptop tamir cankaya, laptop chipset tamiri, laptop cof tamiri, laptop chip tamiri, notebook tamiri cankaya, laptop servisi com, laptop chipset tamir fiyatları, notebook chipset tamiri, casper laptop tamiri, casper nirvana laptop tamiri, crea laptop tamiri, casper laptop menteşe tamiri fiyatı, casper laptop menteşe tamiri, laptop şarj cihazı tamiri, laptop hoparlör cızırtı tamiri, casper laptop anakart tamiri, laptop tamiri çorlu, laptop tamiri çankaya, laptop çerçeve tamiri, laptop kasa çatlak tamiri, çanakkale laptop tamiri, çerkezköy laptop tamiri, çekmeköy laptop tamiri, çorum laptop tamiri, çorlu laptop tamiri, çankaya laptop tamiri, çayırova laptop tamiri, laptop çalışmayan tuş tamiri, laptop tamiri denizli, laptop tamiri demetevler, laptop tamir diyarbakır, laptop tamir dersleri, servis laptop dell, laptop servis, laptop servis, laptop servis, laptop servis, service laptop, dell laptop tamiri, denizli laptop tamiri, diyarbakır laptop tamiri, düzce laptop tamiri, doğubank laptop tamiri, demetevler laptop tamiri, dell laptop tamiri istanbul, dikmen laptop tamiri, dizustu laptop tamiri, laptop anakart kısa devre tamiri, laptop tamiri eskişehir, laptop tamiri esenyurt, laptop tamiri eğitimi, laptop tamiri esenler, laptop tamiri ekran kartı, laptop tamiri elektrik, laptop tamir eğitim setilaptop tamir ekipmanları, laptop ekran tamiri, erzurum laptop tamiri, eskişehir laptop tamiri, edirne laptop tamiri, esenyurt laptop tamiri, etimesgut laptop tamiri, ekranı kırılan laptop tamiri, eryaman laptop tamiri, edremit laptop tamiri, erboy bilişim, urfa bilgisayar teknik servis, laptop tamiri, erzincan laptop tamiri, laptop tamiri fiyatları, laptop tamiri fatih, laptop tamir fiyat listesi, laptop tamir firmaları, laptop fan tamiri, laptop servis formu, laptop menteşe tamiri fiyat, laptop batarya tamiri fiyatları, laptop hoparlör tamiri fiyatları, fatsa laptop tamiri, fındıkzade laptop tamiri, laptop sıvı teması tamiri fiyatları, hp laptop menteşe tamiri fiyatı, laptop ekran kartı tamiri fiyatı, laptop tamiri gaziantep, laptop tamiri gebze, laptop tamiri güneşli, laptop gpu tamiri, notebook tamiri gebze, laptop tamiri için gerekli malzemeler, laptop usb girişi tamiri, laptop şarj girişi tamiri, laptop kulaklık girişi tamiri, laptop ethernet girişi tamiri, gebze laptop tamiri, gaziemir laptop tamiri, güngören laptop tamiri, gölcük laptop tamiri, garantili laptop tamiri, gaziosmanpaşa laptop tamiri, grundig laptop tamiri, garantisi biten laptop tamiri, göktürk bilgisayar telefon tablet ve laptop tamiri, laptop tamir, laptop hoparlör tamiri, laptop harddisk tamiri, laptop harddisk tamiri fiyatları, laptop hoparlör tamiri ne kadar, laptop hdmi tamiri, laptop servis, hp notebook hoparlör tamiri, laptop patlak hoparlör tamiri, toshiba laptop hoparlör tamiri, hp laptop tamiri, hp laptop tamiri ankara, hp laptop tamiri istanbul, hometech laptop tamiri, hatay laptop tamiri, huawei laptop tamiri, hp laptop tamiri izmir, hp laptop menteşe tamiri, ısparta laptop tamiri, ıhlamurkuyu laptop tamiri, laptop tamiri izmir, laptop tamiri istanbul, laptop tamiri izmit, laptop inverter tamiri, laptop işlemci tamiri, laptop servisi istanbul, laptop servis izmir, laptop anakart tamiri istanbul, istanbul laptop tamiri, izmit laptop tamiri, izmir laptop tamiri, iskenderun laptop tamiri, inegöl laptop tamiri, izmir çankaya laptop tamiri, izmir buca laptop tamiri, istanbul laptop tamiri tavsiye, laptop jak tamiri, laptop servis, service laptop, service laptop, laptop jack girişi tamiri, asus laptop jak girişi tamiri, laptop ses jak girişi tamiri, laptop tamiri kayseri, laptop tamiri konya, laptop tamiri kadıköy, laptop tamiri keçiören, laptop tamiri kartal, laptop tamiri küçükçekmece, laptop tamiri kursu, laptop tamiri kktc, laptop tamir kiti, laptop tamir kursu ankara, kızılay laptop tamiri, karşıyaka laptop tamiri, keçiören laptop tamiri, kocaeli laptop tamiri, kadıköy laptop tamiri, kadıköy laptop tamiri tavsiye, kütahya laptop tamiri, kartal laptop tamiri, laptop servis lenovo, laptop ekran led tamiri, lenovo laptop tamiri ankara, lüleburgaz laptop tamiri, laptop servis lomina, laptop servis, servis laptop, lenovo laptop tamiri, lenovo laptop menteşe tamiri, laptop lcd ekran tamiri, lenovo laptop anakart tamiri, lenovo laptop şarj aleti tamiri, laptop lcd panel tamiri, laptop led panel tamiri, laptop tamiri maltepe, laptop tamiri mersin, laptop tamiri mersin mezitli, laptop tamiri merter, laptop tamir merkezi, laptop tamir malzemeleri, laptop tamir macunu, laptop tamir matı, laptop tamir malzemesi, laptop menteşe tamiri, maltepe laptop tamiri, manisa laptop tamiri, malatya laptop tamiri, mecidiyeköy laptop tamiri, mersin laptop tamiri, manavgat laptop tamiri, marmaris laptop tamiri, monster laptop tamiri, mezitli laptop tamiri, msi laptop tamiri, laptop tamiri ne kadar, laptop tamiri nasıl yapılır, laptop tamiri nilüfer, laptop tamiri nevşehir, laptop tamir niğde, laptop nasıl tamir edilir, laptop nerede tamir edilir, laptop klavye tamiri ne kadar, nazilli laptop tamiri, nevşehir laptop tamiri, laptop anakart tamiri nasıl yapılır, laptop batarya tamiri ne kadar, laptop anakart tamiri ne kadar, laptop batarya tamiri nasıl yapılır, laptop adaptör tamiri nasıl yapılır, laptop klavye tamiri nasıl yapılır, laptop ekran tamiri ne kadar, laptop bataryası tamir olurmu, kızılok bilgisayar tamiri & laptop onarımı, ordu laptop tamiri, laptop servis osijek, laptop servis online, ostim laptop tamiri, ortadoğu teknoloji sincan laptop tamiri bilgisayar tamiri teknik servisi, şarj olmayan laptop batarya tamiri, laptop anakart tamiri olur mu, sıvı teması olan laptop tamiri, laptop anakart tamiri öğrenme, laptop tamiri öğrenme, laptop tamiri pendik, laptop tamiri perpa, laptop tamir pedi, laptop pil tamiri, laptop panel tamiri, laptop piksel tamiri, laptop pil tamiri istanbul, laptop plastik tamiri, notebook tamiri perpa, laptop pil tamir programı, perpa laptop tamiri, pendik laptop tamiri, packard bell laptop tamiri, profesyonel laptop tamiri, laptop usb port tamiri, laptop ram tamiri, laptop dvd rom tamiri, rize laptop tamiri, laptop servis rakovica, laptop servis rijeka, laptop servis racunara, laptop ram slotu tamiri, laptop tamiri sakarya, laptop tamiri samsun, laptop tamiri sincan, laptop tamiri sirkeci, laptop tamiri sefaköy, laptop tamir seti, laptop soket tamiri fiyat, laptop soğutucu tamiri, laptop soket tamiri, sincan laptop tamiri, sakarya laptop tamiri, sivas laptop tamiri, samsun laptop tamiri, samsung laptop tamiri, sirkeci laptop tamiri, sultanbeyli laptop tamiri, sefaköy laptop tamiri, laptop tamiri şirinevler, laptop tamiri şişli, laptop şarj tamiri, şanlıurfa laptop tamiri, şirinevler laptop tamiri, laptop şarj aleti tamiri, asus laptop şarj aleti tamiri, laptop şarj soketi tamiri fiyat, laptop şarj aleti ucu tamiri, laptop şarj aleti kablosu tamiri, acer laptop şarj aleti tamiri, laptop tamiri tavsiye, laptop tamiri trabzon, gaziantep tamir tornavida seti, laptop tamir tornavida, laptop tamir takımı, laptop tuş tamiri, laptop touchpad tamiri, laptop servis tuzla, trabzon laptop tamiri, toshiba laptop tamiri, tuzla laptop tamiri, toshiba laptop tamiri istanbul, teknosa laptop tamiri, tekirdağ laptop tamiri, tarsus laptop tamiri, torbalı laptop tamiri, toshiba laptop tamiri ankara, turgutlu laptop tamiri, laptop tamir usak, laptop tamir ulus, laptop usb tamiri, laptop şarj ucu tamiri, laptop anakart usb tamiri, urfa laptop tamiri, servis laptop ums, service laptop ungaran, servis laptop uns, uşak laptop tamiri, ankara ulus laptop tamiri, izmir ulukent laptop tamiri, laptop tamiri ümraniye, laptop tamiri üsküdar, laptop tamir ücretleri, laptop servis ücretleri, notebook tamiri ümraniye, laptop menteşe tamir ücreti, laptop anakart tamir ücreti, üsküdar laptop tamiri, izmir üçkuyular laptop tamiri, laptop tamir videoları, laptop tamir ve bakım, laptop notebook tamir vida seti, van laptop tamiri, laptop servis, laptop servis, laptop servis, laptop servis, laptop servis, vatan bilgisayar laptop tamiri, laptop vida yuvası tamiri, bidem bilgisayar trabzon tablet laptop tamiri, veri kurtarma servisi, sony vaio laptop tamiri, laptop tamiri youtube, laptop tamiri yeşilköy, laptop tamiri yesilyurt, laptop tamiri yedek parça, laptop tamir yalova, notebook tamiri yedek parça, laptop menteşe tamiri yapıştırıcı, laptop anakart tamiri yapan yerler, laptop yetkili servis, yalova laptop tamiri, yazıcıoğlu laptop tamiri, yazıcıoğlu iş hanı laptop tamiri, yenimahalle laptop tamiri, yozgat laptop tamiri, laptop şarj yeri tamiri, laptop tamiri zeytinburnu, zonguldak laptop tamiri, laptop za servis, laptop servis, laptop servis, laptop servis, laptop servis zadarlaptop servis, zonguldak merkez laptop tamiri, laptop servis, laptop tamiri, laptop tamiri, laptop tamiri, laptop tamiri, laptop tamiri, laptop tamiri, laptop tamiri, notebook tamiri, batıkent notebook tamiri, afyon notebook tamiri, adana bilgisayar tamiri cep telefonu tamiri, notebook tamiri, bursa notebook tamiri, kadıköy notebook tamiri, megi bilişim bilgisayar, antalya notebook tamiri, adana notebook tamiri, tuzla notebook tamiri, ankara notebook tamiri, antalya notebook tamiri, notebook tamiri ankara, notebook tamiri antalya, notebook tamir aletleri, notebook anakart tamiri, notebook adaptör tamiri, laptop tamiri antalya, laptop tamiri adana, laptop tamiri ankara kızılay, notebook yedek parça ankara, laptop tamiri avcılar, asus notebook tamiri, avcılar notebook tamiri, adana bilgisayar tamiri, cep telefonu tamiri, notebook tamiri çukurova, ataşehir notebook tamiri, aksaray notebook tamiri, notebook tamiri bursa, notebook tamiri bodrum, notebook batarya tamiri, laptop tamiri bursa, laptop tamiri beylikdüzü, laptop tamiri bahçelievler, laptop tamiri bakırköy, laptop tamiri batıkent, laptop tamiri başakşehir, laptop tamiri beşiktaş, bağcılar güneşli bilgisayar teknik, servisi ,notebook tamiri, beylikdüzü notebook tamiri, bahçelievler bilgisayar teknik servisi notebook tamiri, batıkent notebook tamiri yenimahalle/ankara, bodrum notebook tamiri, bartın notebook tamiri, bolu notebook tamiri, beykoz notebook tamiri, notebook tamiri cankaya, notebook chipset tamiri, notebook yedek parça.com, laptop tamiri cigli, laptop chipset tamiri, laptop cip tamiri, laptop chip tamiri, corlu notebook tamiri, service notebook, service notebook, laptop tamiri çorlu, laptop tamiri çankaya, laptop çerçeve tamiri, çorlu notebook tamiri, çerkezköy notebook tamiri, çayırova notebook tamiri, çözüm bilgisayar notebook tamiri, laptop tamiri denizli, laptop tamiri demetevler, notebook servis dell, servis notebook dell service notebook ,notebook tamiri erzurum, notebook tamir eğitimi, notebook tamir, notebook tamir eryaman, notebook ekran tamiri, laptop tamiri eskişehir, laptop tamiri esenyurt, laptop tamiri eğitimi, laptop tamiri esenler, laptop tamiri ekran kartı, eskişehir notebook tamiri, erzurum notebook tamiri, en ucuz notebook tamiri, notebook ekran kartı tamiri, notebook ekran flex tamiri, bilgisayar notebook televizyon monitör playstation tamiri berk elektronik, monster notebook ekran tamiri, notebook tamiri fiyat, notebook fan tamiri, laptop tamiri fiyatları, laptop tamiri fatih, notebook servis formu, notebook menteşe tamiri fiyatı, notebook tamiri gebze,laptop tamiri gaziantep, laptop tamiri gebze, laptop tamiri güneşli, laptop gpu tamiri, gaziantep notebook tamiri, gebze notebook tamiri, notebook tamircisi,notebook tamir,notebook hoparlör tamiri,laptop hoparlör tamiri,laptop hoparlör tamiri fiyatları,laptop harddisk tamiri,laptop harddisk tamiri fiyatları, laptop hoparlör tamiri ne kadar, laptop hdmi tamiri, patlak notebook hoparlör tamiri, hp notebook tamiri, servis notebook hp, notebook tamiri ısparta, notebook tamiri ıphone, notebook tamiri ıhlamurkuyu, notebook tamiri izmir, notebook tamiri istanbul, notebook tamir iş ilanları, notebook inverter tamiri, laptop tamiri izmir, laptop tamiri istanbul, notebook servis izmir,izmir notebook tamir servis, izmir notebook tamiri, izmit notebook tamiri, iskenderun notebook tamiri, laptop jak tamiri, notebook tamiri kadıköy, notebook tamiri kayseri, notebook tamir kursu, notebook tamir kiti, notebook klavye tamiri, notebook kasa tamiri, laptop tamiri kayseri, laptop tamiri konya, laptop tamiri kadıköy, laptop tamiri keçiören, kızılay notebook tamiri, konya notebook tamiri, kayseri notebook tamiri, notebook adaptör kablosu tamiri, laptop lcd tamiri, laptop led tamiri, notebook tamiri laptop, lenovo notebook tamiri, lider marmara notebook tamiri, notebook tamiri mecidiyeköy, notebook tamir merkezi, notebook tamir malzemeleri, notebook tamir makinesi, notebook menteşe tamiri, laptop tamiri mersin, laptop tamiri maltepe, notebook yedek parça mecidiyeköy, laptop tamiri mersin mezitli, mecidiyeköy notebook tamiri, mersin notebook tamiri, manisa notebook tamiri, monster notebook menteşe tamiri, umut bilgisayar nebook tamiri tablet tamiri yedek, notebook tamiri niğde, laptop tamiri nasıl yapılır, laptop tamiri ne kadar, laptop tamiri nilüfer, laptop tamiri nevşehir, notebook batarya tamiri nasıl yapılır, nazilli notebook tamiri, niğde notebook tamiri, adana notebook servisi, adana notebook tamiri, notebook onarım, laptop tamiri öğrenme, notebook tamiri perpa, notebook pil tamiri, notebook panel tamiri, laptop tamiri pendik, laptop tamiri perpa, notebook plastik tamir vida yuvası, laptop piksel tamiri, laptop pil tamiri istanbul, laptop plastik tamiri, notebook batarya tamir programı, perpa notebook tamiri, pendik notebook tamiri, notebook tamiri yedek parça, laptop ram tamiri, notebook tamir seti, notebook tamir servisi, notebook tamir servisi kayseri, notebook soğutucu tamiri, laptop tamiri sakarya, laptop tamiri samsung, laptop tamiri sincan, laptop tamiri sirkeci, laptop tamiri sefaköy, notebook yedek parça sarıgazi, sakarya notebook tamiri, sincan notebook tamiri, sefaköy notebook tamiri, silivri notebook tamiri, notebook şarj soketi tamiri, laptop tamiri şirinevler, laptop tamiri şişli, laptop şarj tamiri, notebook şarj aleti tamiri, notebook tamiri toshiba, notebook tamir teknik servisi mecidiyekoy, notebook tuş tamiri, laptop tamiri tavsiye, notebook yedek parça toptancıları, laptop tamiri trabzon, laptop tamiri taksim, notebook teknik servis, laptop touchpad tamiri, servis notebook toshiba, trabzon notebook tamiri, tokat notebook tamiri, notebook klavye tuş tamiri, notebook ve tablet tamiri, laptop usb tamiri, notebook adaptör ucu tamiri, notebook tamiri ümraniye, notebook tamir ücretleri, laptop tamiri ümraniye, laptop tamiri üsküdar, notebook servis ücretleri, üsküdar notebook tamiri, ümraniye notebook tamiri, notebook tamir videoları, notebook tamir ve bakımı, laptop notebook tamir vida seti, laptop tamiri youtube, laptop tamiri yeşilköy, laptop tamiri yesilyurt, notebook yetkili servis sivas, notebook yetkili servis sakarya, yilmaz teknik maltepe, bilgisayar servisi maltepe notebook tamiri, laptop tamiri zeytinburnu, notebook tamiri,

 

Adres:

Seyrantepe Mah, ibrahim Karaoğlanoğlu Cad.ispar iş Mrk.No:105 /207
Kağıthane /istanbul

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cuma: 09:00 - 18:00