Size bir telefon kadar yakınız
0212 270 60 04


Web Tasarımı

Bir web sitesi ile, firmanızın tanıtımını ya da kurumsalınız ile ilgili bilgileri daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde ulaştırabilirsiniz. Bir web sitesi aslında sizin dünyaya açılan pencereniz olacaktır. Web sitenizi ziyaret edenler firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında çok detaylı ve ulaşılabilir bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğini tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olur ve bir anlam ifade eder. Ayrıca gelişen teknolojik yenilikler ile birlikte, hizmet ve ürünlerinizdeki yenilikleri, güncellemeleri daha kısa bir şekilde ziyaretçilerinize duyurabilirsiniz.

Web dünyası içerisinde iyi bir web sitesine sahip olmanın getirdiği bazı avantajlardan bahsetmek gerekirse; Firmanız için iyi bir imaj sağlar, diğerleri üzerinde, kaliteli ve ciddi bir firma olduğunuz izi bırakır. Sitenizde tanıtımı yapılan ürünün veya hizmetin; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye tüm duyusal deneyimlerle ulaşmasını sağlar. Gerekli durumlarda basılı malzemeleriniz (broşürünüz, kataloğunuz v.b.) internet ortamına (web sitenize) aktarılarak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlanır. Kişisel siteler (yazar, sanatçı, fotoğrafçı, siyasetçi) eserler, düşünceler ve tartışma ortamları için ideal yerlerdir. Bu gibi sitelerde eserlerinizi, düşüncelerinizi güncel ve özgün bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Nasıl Tasarım ?

Günümüzde iyi hazırlanmış web sitelerinde görsellikten çok işlevsellik ön plandadır. Çünkü web sitesinden beklenen fayda, ürünün veya fikrin satılması ya da kurumsal imajın iyileştirilmesidir.

Sadece iyi olduğunuz için bir fikri, ürünü ya da hizmeti satamazsınız. Web sitenizin amacı ne olursa olsun, mutlaka ilgi çeken ve amacınıza hizmet eden bir yapıda olmalıdır.

Oysa ki, pek çok web sitesini ziyaret ettiğinizde firmanın adres veya telefonunu alıp ulaşma ihtiyacı hissedersiniz. Yani ihtiyacınız web sitesi ile karşılanmamış olur. Bu sırada, ya en azından görsel açıdan tatmin olursunuz, ya da daha kötüsü firmanın basılı broşürünün bilgisayar ortamına taşınmış hali ile karşılarsınız.