Size bir telefon kadar yakınız
0212 270 60 04


Bilgisayarınızda pek çok şarkı, fotoğraf ve video saklıyorsunuz. Bilgisayarınızı sosyalleşmek, alışveriş yapmak, bankacılık, e-posta ve İnternet üzerinden ders almak için kullanıyorsunuz. Oyunlar oynuyorsunuz – kendi başınıza veya başkalarıyla. Buna bir düzine kullanışlı uygulamayı ekleyin. Bir de iş var tabii. Tüm o sunumların, PDF'lerin, çalışma sayfalarının ve belgelerin kapladığı yer insanı şaşırtıyor.

Günümüzde, verilerin çoğunluğu dijital ortamlarda saklanır. Modern teknolojiler, çalışma zamanımızı kısaltmak ve yaşamı daha konforlu hale getirmek gibi birçok avantaj sunar . Bununla birlikte verileri dijital ortamda saklamak, iş işten geçtikten sonra fark edilen birçok tehlikeyi de beraberinde getirir. Hiçbir teknolojinin ve korunma yönteminin tamamen risk taşmadığını söylemek doğru olmaz. Bu anlam da verinin dijital ortamda saklanması da beraberinde bir takım riskleri doğurur. Verilerin dijital ortamda güvenli ve sağlam olarak yedeklenmemesi , ancak veri kaybı yaşandığında ortaya çıkar.

Düzen Teknoloji Bilgisayar sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojisi sayesinde rakiplerininkinden farklı olarak çok ciddi hasar almış aygıtlardan veri kurtarılmasını mümkün kılar. Düzen Teknoloji Bilgisayar fiziksel hasar, sıvı veya yangın hasarı, yazılım hasarı (virüs, yazılım ve işletim sistemi hataları vb.), ve kazayla silinmeye maruz kalan medya ortamlarından veri kurtarabilir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.