Size bir telefon kadar yakınız
0212 270 60 04


Her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Firmamızın notebook tamiri konusunda verdiği hizmetler; Notebook Tamiri, Notebook Lcd Ekran Değişimi, Notebook Chipset Değişimi, Notebook Parça Değişimi, Notebook Klavye Değişimi veya Klavye Tamiri.

Chipset Değişimi

Tamiri mümkün olmadığı için anakart değişimine giden chipset arızalarını gideriyoruz.

Chipset arızası nedir? Notebooklarda en çok rastlanan arızalardan birisi "Chipset" arızasıdır. Notebookların aşırı ısınması, fan ünitelerinin tıkanması, yatak, yorgan yada halı üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri yeterince cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

Lcd Değişimi

Kırılan, pixel hatası olan ya da herhangi bir sebepten dolayı kullanılmaz lcd ekranlarını garantili olarak değiştiriyoruz.

Lcd Ekran İçin Uyarılar; Notebook'unuzun ekranını asla kolonyalı mendil ya da bu tür araçlarla silmeyin. Lcd Ekran temizleme spreyleri ve kendi özel bezleri vardır. Makul fiyatlara bunları alıp ekranınızı korkmadan temizleyebilirsiniz.

Notebook Parça Değişimi

Tüm marka ve modellere uygun işlemci, ekran, harddisk(sabit disk), ram, sürücü(DVD- CD RW), adaptör stoklarımızda mevcuttur.