Size bir telefon kadar yakınız
0212 270 60 04

Düzen Teknoloji; Network ve Bilgisayar sistemleri, OEM malzemeleri, Ticari yazılımlar, Alt yapı dahil olmak üzere projelendirme, Destek ve Danışmanlık konularındaki bilgi ve tecrübelerini müşterilerimizin hizmetine sunmak ve "Sürekli Müşteri Memnuniyeti" sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Düzen Teknoloji uzman ve eğitimli teknik kadrosuyla konusuna hakim, sunduğu ürün ve stok zenginliği, pazarlama ve teknik desteğiyle sektöründeki seçkin firmalar arasında yerini almıştır.

Faaliyetlerini kurumsal ve orta ölçekli firmalar üzerinde yoğunlaştıran firmamız, Satış, Pazarlama, Yazılım, Sistem Destek ve Teknik Servis departmanları ile gerek telefonda gerekse yerinde, problemlerinize hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Yıllık Bakım Sözleşmesine yönelmiştir. Bu sayede sistemlerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamakta ve teknolojik yeniliklere uyumunu kolaylaştırmaktadır. Müşterileriyle yaptığı özel anlaşmalar sonucunda belirlenen en kısa sürede arızaya müdahale etmeyi ve kesintisiz çalışmayı sağlamaktadır.

Düzen Teknoloji Bilgisayar